Cena Kamagry w aptece

U mężczyzn coraz częściej słychać zadowolenie z owego preparatu. Kamagra nie tylko daje on satysfakcję z życia seksualnego ale jest też dostępny na każdą kieszeń i daje wybór: stosunkowo szybki i tani efekt, oraz bardzo szybki rezultat za nieznacznie większą cenę.  Co więcej, lek dostępny jest bez recepty ale nie ma możliwości nabyć go w stacjonarnej aptece na terenie naszego kraju.

Kamagra ( https://www.aptekakamagra.pl/ )dostępna jest w postaci żelu i tabletek. Żel stosujemy tak samo jak tabletki, doustnie. Po zażyciu żelu w ciągu 15 minut naczynia krwionośne w prąciu rozluźniają się, dzięki czemu napływa tam więcej krwi, a mężczyzna jest gotowy do stosunku. Na efekt tabletki przyjdzie nam zaczekać dłużej, bo nieco ponad godzinę. Składniki obu preparatów są identyczne, różnią się jedynie formą.

Cena za zestaw żelowy tzw. One Week Pack to około 150zł w zależności od ceny w konkretnej aptece. Zestaw zawiera 7 saszetek. Działanie żelu to około 4-5 godzin. Następną dawkę można przyjąć po 24 godzinach.

Tabletki sprzedawane są w wariantach 1,2,3,4,5,10,20,40,80 blistrów, każdy po 4 tabletki. Kupując zestaw 80 blistrów płacimy 5zł za tabletkę. Cena za tabletkę jak i za żel ulega rabatowi wraz z większą ilością zamówienia.